Home W drodzeMiejsca 5 miejsc we Wrocławiu dzięki którym w 2017 roku staniesz się lepszy.
5 miejsc we Wrocławiu

5 miejsc we Wrocławiu dzięki którym w 2017 roku staniesz się lepszy.

8 stycznia 2017

Nowy rok to czas planów, postanowień i podejmowania istotnych decyzji, które mogą sprawić, że w nowym roku możesz stać się lepszy. Często zastanawiam się nad tym, co, jak i gdzie można zrobić, by tego dokonać. Owocem tych przemyśleń jest  poniższa lista 5 miejsc:

 

 1. Na początku roku jesteśmy tuż po świętach i sylwestrze. Kilogramów zazwyczaj przybywa i to w tych miejscach, w których niekoniecznie chcielibyśmy je mieć. Na to nie ma większej rady jak je spalić ćwicząc. Dlatego właśnie pierwszym z 5 miejsc we Wrocławiu, dzięki którym możesz stać się lepszy jest Aquapark Wrocław.

  Miejsce, które swą wyjątkowość opiera na kompleksowym zakresie usług. Potrzebujesz siłowni, basenu, a może sauny? Te wymagania spełnia w 100%. Dodatkowo oferuje też fitness i baseny rekreacyjne, gdzie można wybrać się z całą rodziną.
  Aquapark Wrocław aktualnie wychodzi do swoich klientów z Promocją Noworoczną, która obejmuje 20% rabaty na karnety imienne zakupione za pomocą usługi internetowej. Jeżeli posiadasz trochę więcej tłuszczu niż chciałbyś mieć, bądź po prostu lubisz ćwiczyć, pływać i cieszyć się ciepłem sauny Aquapark Wrocław jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

 2. Aquapark Wrocław to wyzwanie dla tych, którzy cenią sobie mnogość opcji i ogólną dostępność oferty. Co, jednak jeżeli oczekujesz bardziej spersonalizowanej usługi, czy też bardziej wymagających ćwiczeń? Z pomocą przyjdzie nam Młot Thora i jego crossfitowe zapędy.

  Mówię tu o jednym z najlepszych boksów crossfitowych w Polsce, Crossfit Mjollnir. Jest to prawdziwa kuźnia, w której z czipsa możesz zostać przekuty w wojownika posiadającego szerokie zakres umiejętności bojowych. Tam naprawdę są ludzie, którzy zrobią z Ciebie króla damskich serc. Jednak, aby to osiągnąć będziesz musiał wylać hektolitry potu i niejednokrotnie po sesji treningowej będziesz powłóczył nogami.

  Tak więc, jeżeli masz się za prawdziwego wojownika, to CrossFit Mjollnir jest miejscem właśnie dla Ciebie.

 3. Skoro jesteśmy przy wojach, to mam do Ciebie pytanie. Kiedy ostatnio patrzyłeś w lustro? Jeżeli patrzyłeś parę godzin temu i nie masz sobie nic do zarzucenia, to ten punkt nie będzie miał dla Ciebie większego znaczenia. Lecz jeśli przypominasz kogoś takiego:
  5 miejsc Petit Patialbo Twoja kobieta odwraca wzrok na Twój widok, to oznacza, że pierwszym z 5 miejsc we Wrocławiu, które musisz odwiedzić jest Barbershop PETIT PATI.

  Czym jest PETIT PATI?

  To kuźnia wyglądu, po której opuszczeniu będziesz wyglądał co najmniej tak dobrze, jak Ekskluzywny Menel. Co ważne wcale nie musisz mieć wybujałej brody ani włosów po kolana. Ekipa z PETIT PATI zapewni Ci usługę, którą będziesz mógł pochwalić się tak samo przed kumplami, jak i swoją kobietą. Kim oni właściwie są?

  Nie opowiem Ci o nich wszystkich, a tylko o trzonie. To Pati i Stary. Ludzie, którzy przyjechali do Wrocławia i pomyśleli, że czas najwyższy, aby wrocławianie wyglądali równie dobrze, jak londyńczycy. Co ważniejsze udało im się to. Stworzyli największy Barbershop w Polsce i ciągle mają głowy pełne pomysłów. Wokół nich zebrało się zacne grono wyjadaczy, którzy sprawnymi rękoma są w stanie dokonać cudów w męskim wizerunku. Widać różnicę?

   

  Jeżeli tak, to znak, że to nie są tylko czcze przechwałki i warto wybrać się do nich, by poczuć, że w świecie pełnym damskich fryzjerek, manicure i pedicure jest miejsce na porządne męskie profesjonalne strzyżenie.

 4. Są podstawy do tego, by sądzić, że wylewając pot, w niedługim czasie będziesz mógł pochwalić się sylwetką Leonidasa. Jeżeli zaś wybierzesz się do PETIT PATI zapewne poruszysz wyglądem serca płci pięknej. Aczkolwiek fizyczność, to tylko jeden z wielu aspektów, które mogą zostać ulepszone w tym roku. Kolejnym bardzo ważnym jest mózg, a trudno znaleźć lepszy sposób poprawiania sprawności tego narządu jak zmuszanie go do pracy.

  Wiadomo jednak, że codziennie zmagamy się z różnymi przeciwnościami losu, tudzież z pracą etatową bądź 24/7 we własnej firmie. Więc podejmowanie się kolejnej pracy stricte umysłowej nie jest najlepszym pomysłem. Z pomocą przychodzi nam NARODOWE FORUM MUZYKI.

  Nie byle jaka, a ta odsłuchiwana na żywo w NARODOWYM FORUM MUZYKI. Tutaj podobnie jak w poprzednich miejscach możesz stać się lepszy. Przekuć się w człowieka, którego horyzont muzyczny nie kończy się na wioskowych rytmach, a zahacza wręcz o gwiazdy. Te światowego formatu również, ponieważ NFM ściąga pod swój dach największych wirtuozów, którzy oprócz dźwiękowych pieszczot,  są także w stanie rozgrzać męskiego ducha.

 5. Odejdźmy jednak od spraw duchowych, a wróćmy do Ciała. Lubisz chodzić albo biegać? Nie musisz, bo robisz to codziennie . Może jednak marzysz o tym, by lewitować nad Ziemią? Do tego celu przybliży Cię JUMPWORLD Wrocław.

  5 miejsc, JUMPWORLD Wrocław
  Ostatnie z 5 miejsc od poprzednich różni się tym, że możesz sobie w nim pozwolić na CAŁKOWITY LUZ. Nikt przecież nie broni Ci, położyć się na trampolinie i na niej zasnąć. Jednak są lepsze sposoby wykorzystania tego czasu, w końcu za niego trzeba zapłacić.

  Niczym Superman możesz pobawić się w Pana przestworzy i odrywać się od Ziemi na długie sekundy, po czym spać i wznieść się jeszcze wyżej. Tak olbrzymie są Twoje możliwości, że takie obiekty powinni budować bez sufitów. Niestety je posiadają, więc tak wysokie wojaże nie są możliwe. Po wyzwaniach ciała, ducha i umysłu istotnym jest odpowiedni odpoczynek, a odbywany w ruchu wznoszącym, daje niesamowity ładunek pozytywnej energii.

 

2017 rok zapowiada się trudnym rokiem. Pełnym wyzwań i niespodzianek. Trzeba jednak pamiętać, że to od nas mężczyzn zależy czy będziemy na nie odpowiednio przygotowani. Wiem, że we Wrocławiu jest o wiele więcej niż te 5 miejsc, które zasługują na to by je odwiedzić w 2017, ale na potrzeby tego artykułu, tylko na nich się skoncentrowałem. Nie ważne jednak, czy wybierzecie którąkolwiek z tych miejscówek, ważne abyście stawali się lepsi.

Ku lepszej!

Może też Ci się spodobać